הרחקת יונים ממרפסות

שתפו אותנו

הרחקת יונים ממרפסות

מרחיק יונים ממרפסות ידאג שתפסיקו לסבול מבעיות תברואתיות כי מרפסות אינם אטומים לחלוטין, דבר המאפשר ליונים להיכנס אליהם ואז יש צורך לבקש שרותי מרחיק יונים שיבוא לבצע פעולת הרחקת יונים ממרפסות 
יונים אשר מגיעות למרפסות המכילות סחורה או מזון ולא בוצעה בהן פעולה של הרחקת יונים ממרפסות מבעוד מועד, גורמות להרס ולכלוך רב ולנזק כספי שיכול להגיע למיימדים גבוהים מאד. סילוק יונים ממרפסות שירות תאפשר לכם לקבל מרפסת שירות נקייה מיונים ולשלשת והמרפסת תוכל לשרת אותכם לכל מטרה שתחפצו.

החל מ 99 שקל

היונים שמקננות במרפסת גורמות להצטברות לכלוך, רעש, לשלשת יונים ומקום נוכחות קרציוני יונים שעוקצות בני אדם .
לשלשת יונים שבאה במגע במגע עם סחורות ומוצרי מזון עלולה לפגוע באיכות המוצרים והסחורות באופן שיגרום לנזק כלכלי כבד.
הפגע התברואותי שגורמים יונים עלול גם לסכן את בריאותם של אנשים הנמצאים במרפסת ולהעביר להם מחלות .
עבור היונים, הכניסה אל המרפסת פתוחה ומזמינה, המקום נסתר ומוגן מפני פגעי מזג האוויר וטורפים למיניהם שניתן לקנן בו או להתמקם עליו, לעיתים ישנם מדפים נוחים, ארון כביסה ובני אדם כמעט ולא נכנסים לשם.

מרחיק יונים ממרפסות

מרחיק יונים ממרפסות סוגר את המרפסת ברשת נגד יונים רשת שכמעט בלתי ניראת לעין .
הרחקת יונים מהמרפסת היא לעיתים עבודה לא פשוטה עבור אדם רגיל, נראה כאילו תמיד היונים מוצאות את הדרך וחודרות פנימה ממקום אחר.
הרחקת יונים מהרפסת שמבוצעת ע"י מרחיק יונים מקצועי היא הרחקת יונים עם אחריות!

הרחקת יונים ממרפסת

הרחקת יונים ממרפסת נעשית על ידי פרסת רשת במקומות המתאימים, הצבת דוקרנים (עשויים נירוסטה עם בסיס נירוסטה) המתאימים לגגונים, לאדני חלון, למזגנים ועוד מקומות שמתאימים ואם יש צורך משתמשים גם בדחלילים שלכאורה מהווים איום על היונים.
רשתות להרחקת יונים מותקנות על כל הפתחים של המבנה, הן מאפשרות כניסה של אוויר, אך החורים בהן קטנים מידי עבור היונים והן לא יכולות להיכנס למרפסת.
מומלץ לטפל בבעיה מהר ככל האפשר כדי למנוע את החמרת המצב.

הלשלשת בעלת רמת חומציות גבוהה הגורמת לאיכול-קורוזיה שפוגעת במשטחים ומכונות וכן באסתטיקה של הרפסת.

לכן, מומלץ לפתור במהירות את בעיית היונים ולעצור את התרבות היונים לפני שהמצב ילך וידרדר והטיפול יהיה קשה ויקר יותר.

אל תתנו ליונים להשתלט לכם על המרפסת. 

יתכן והמרפסת שלכם לא מתוחזקת טוב או שהנוכחות שלכם במרפסת לא גבוהה והיונים מוצאות את המקום נוח לקינון. נשמח לסייע לכם בגירוש היונים כדי שתוכלו ליהנות ממרפסת ללא נוכחות יונים או השאריות שהן משאירות – לשלשת , פסולת וכינמת .

אם אתם מעוניינים להרחיק את היונים מהמרפסת שלכם לתמיד, לא כל פתרון הוא יעיל לטווח הארוך. בשביל למצוא את השיטה הטובה ביותר פנו אלינו ונסייע לכם.

אבי הרחקת יונים ממרפסות

דילוג לתוכן