הרחקת יונים מבתים פרטיים

הרחקת יונים מבתים פרטיים ללא חומרי הדברה פותרת לכם את בעיית היונים – איציק הדברות מרחיק יונים מבתים פרטיים – הדברה ירוקה שמונעת פגיעה בבעלי חיים. גרים בבית פרטי וסובלים ממטרד של יונים, זקוקים לקבלת שירות של הרחקת יונים מבתים פרטיים שידאג לפתרון המהיר, במחיר הנמוך ופתרון לטווח ארוך, פנו אל איציק – מרחיק יונים מבתים פרטיים מקצועי ומנוסה ולא תתאכזבו – איציק, הרחקת יונים מבתים פרטיים.

כיצד מבוצעת הרחקת יונים?

הרחקת יונים מאזורי הקינון מתבצעת לאחר בדיקה מקיפה ודקדקנית.

מסתורי קינון כגון גגות, חלונות, מסתורי כביסה, עליות גג, כוכים, מחסנים, מרזבים ועוד ואנו ערוכים בהתאם.

חשוב לתת מענה יעיל כנגד היונים עצמן, אך יחד עם זאת יש לבצע איטום יעיל וטיפול במקום כדי למנוע את חזרתן אל אזורי הקינון המוכרים להן.

מרחיק יונים מבתים פרטיים

אנשי הצוות שלנו מונעים הישנות של קינון על ידי התקנת רשתות יונים מקצועיות שאינן מאפשרות חדירה חוזרת.

אנו מציעים מגוון פתרונות לסילוק יונים מבתים פרטיים עם אנשי מקצוע שיודעים להרחיק יונים, בכל מקום, בכל תנאי שטח ובכל הדרכים.

מאחר ויונים מהוות מטרד – מרעישות ומעבירות עימן מחלות, כינים וקרדיות הנישאים על גופן ואיננו רוצים בקרבתן, הזמינו הרחקת יונים במודיעין כי הרחקתם של היונים במודיעין הינו צורך חיוני.

גירוש יונים מבתים פרטיים עם מרחיק יונים מקצועי מבתים פרטיים לא יעזור היות והן יחזרו חזרה לאותו מקום והפתרון צריך להיות כזה שהן לא יוכלו להגיע לאותו מקום ולדאוג לאמצעים שימנעו את חזרתם בעתיד.
מעבר לכך אנו מרחיקים יונים מבתים פרטיים על ידי התקנת דוקרנים ייעודיים (עשויים נירוסטה עם בסיס נירוסטה) המתאימים לכל מקום בו היונים רוצות לקנן.
הדוקרנים מקובעים אל האזור ומונעים מהיונה ומכל ציפור לנחות באזור ולבנות קן.