דוקרני יונים

דוקרן יונים

היונים מעדיפות לנחות על קצוות של מבנים ולכן רצוי להתקין / להדביק את דוקרני היונים בהיקף המבנה ובחלקיו הגבוהים.

כמו כן, היונים אוהבות לקנן ולשהות במסתורי כביסה, מחסנים, עליות גג ויש לציין שלמקומות אלה לצורך הרחקת יונים יש פתרונות יעילים אחרים.

היכן יותקנו דוקרני יונים ?

מאחר ויונים מעדיפות לנחות על משטחים יציבים, כאשר המשטח אינו יציב דיו היונה לא נוחתת שם. בגלל תכונה זו – דוקרנים נגד יונים מתוכננים שיהיו מתאימים ביותר להרחקה שלהם ומניעת נחיתתם במקומות בהם נבחר – מעקות, מרזבים, סף בניין, קרניזים, מזגנים, אדני חלונות, גמלון רעפים ועוד.

דוקרנים נגד יונים עשויים מחומרים ומסוגים שונים.
דוקרני יונים הנפוצים והשימושים ביותר הם דוקרני נירוסטה גמישים וקפיציים, היונים נרתעות מלגעת בהם.

כמו כן אמצעים יעילים נגד יונים בנוסף לדוקרנים – סלילים קפיציים (קפיץ מקפיץ) וחוטים דקים (חוטי רטט).

דוקרנים להרחקת יונים חייבים להיות גמישים, קפיציים ובעלי כושר הישרדות בכל תנאי מזג אוויר, ולכן רצוי לייצר דוקרנים מנירוסטה, שהיא בעלת עמידות לאורך שנים וקפיציות מעולה.

דוקרני נירוסטה

דוקרנים שעשויים מנירוסטה הם הסוג המומלץ ביותר, דוקרני ניירוסטה איכותיים גם כי ניירוסטה הינה פלדת אל חלד ולכן עמידה בפגעי מזג אוויר שנים רבות.
אורכו של כל דוקרן יונים צריך להיות לפחות 8 ס"מ לפחות, עדיף אף יותר. כדי לא לאפשר ליונה להכניס את רגליה בינהם מבלי להירתע.

למה כדאי לכם לבחור בדוקרנים שאנו מתקינים?

אבי הרחקת יונים מספקים כבר מעל 25 שנים שירותי התקנת דוקרנים ליונים על מנת להרחיקם, במהלך תקופה זו מכרנו והתקנו אלפי דוקרנים נגד יונים וצברנו ידע וניסיון עצומים.

חומרים מהם עשויים דוקרנים –

דוקרן נגד יונים מפלסטיק – דוקרני פלסטיק הנם דוקרנים בזווית 90 מעלות, זולים יותר ופחות יעילים. הפלסטיק פחות עמיד לשמש והבלאי גבוה.

דוקרנים נגד יונים מנירוסטה – יעילים יותר, עמידים בכל תנאי מזג האוויר, צורת W שמונעת יותר את נחיתת היונים עליה ומעט יקרים יותר מאלה שעשויים מפלסטיק ויש עליהם אחריות ארוכה יותר.

בחירת דוקרנים ליונים

בכדי לדעת איזה סוג הכי יעיל למטרה שלשמה אתם רוכשים דוקרנים ליונים, צריך להתייחס למיקום שבו היונים מקננות, מה גובה התקציב שעומד לרשותכם, ולכמה זמן ולאיזה טווח אתם רוצים שזה ישפיע.

מרחיק יונים מקצועי ידע להתאים לכם את סוג הדוקרנים למקום בו הן מקננות והמלצתו יכולה לסייע. מרחיק יונים מקצועי, מיומן ובעל רישיון הדברה.

אל מי כדאי לפנות לצורך התקנת דוקרנים נגד יונים

אנו אבי הדברות והרחקת יונים בכל אזור המרכז מספקים בנוסף להרחקת יונים ממקומות שיש אליהם גישה נוחה, גם פתרונות להרחקת יונים ממקומות שהגישה אליהם קשה גם אם מדובר בגובה רב ובאם יש צורך בשיטות נוספות לצורך הרחקת יונים כמו רשתות למשל – אנו מוחים גם בתחום זה.

אבי מרחיק יונים עם רישיון הדברה מציב דוקרנים להרחקת יונים, מתקין דוקרני יונים באופן שיוצבו במקומות הרצויים, יצרו מחסום פיזי שמונע מהיונים לעמוד במקומות בהם הם מוצבים.

רכישת דוקרנים נגד יונים

דוקרנים ליונים אפשר לרכוש ברשתות לבית או חנויות טמבור או מבעלי המקצוע ישירות ולהתקינם לבד או להתקנה מקצועית ואיכותית יותר – תזמינו איש מקצוע שימנע חזרה של היונים לאחר פרק זמן קצר.

מחיר דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים מחיר הזמנת בעל מקצוע להרחקת יונים משתנה ממקום למקום ומבעל מקצוע אחד לשני ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים לאחר שתבחרו מרחיק יונים מומלץ.

כשמבררים מחיר דברו איתו על סוג הדוקרנים ועל אופן ההתקנה וכמובן בדקו לגבי האחריות שאתם מקבלים.