הרחקת יונים לצמיתות בגבעתיים

הרחקת יונים בגבעתיים ללא חומרי הדברה פותרת לכם את בעיית היונים – איציק הדברות מרחיק יונים בגבעתיים – סילוק יונים לצמיתות בגבעתיים – הדברה ירוקה שמונעת פגיעה בבעלי חיים. תושבי גבעתיים אשר סובלים ממטרד של יונים, זקוקים לקבלת שירות של הרחקת יונים בגבעתיים – כזה שידאג לפתרון המהיר, במחיר הנמוך ופתרון לטווח ארוך, אז פנו אל איציק – מרחיק יונים בגבעתיים מסלק יונים באופן מקצועי בלי לפגוע בהם חלילה, עבודת סילוק יונים בגבעתיים לצמיתות שנעשית בידי בעל מקצוע מנוסה ולא תתאכזבו.

אנו מציעים מגוון פתרונות לסילוק יונים בגבעתיים כך שתוכלו להיפטר מהן לצמיתות, מכל מקום שתזדקקו, בכל תנאי שטח ובכל הדרכים.
מאחר ויונים מהוות מטרד – מרעישות ומעבירות עמן מחלות, כינים וקרדיות הנישאים על גופן ואיננו רוצים בקרבתן, הרחקת יונים בגבעתיים הינו צורך חיוני שניתן לפתור אותו במיידי.
גירוש יונים בלבד לא יעזור היות והן יחזרו חזרה לאותו מקום והפתרון צריך להיות כזה שהן לא יוכלו להגיע לאותו מקום ולדאוג לאמצעים שימנעו את חזרתם בעתיד .

סילוק מפגע תברואתי

היונים פועלות על פי אינסטינקט אנו שמים לעצמנו דגש על מניעת פגיעה בהם באופן איכותי, שירות הרחקת יונים בגבעתיים , הוגנות ואמינות תוך ליווי והסבר לאורך כל הדרך.
אנו מתחייבים לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר וברמה מקצועית גבוהה.

הלקוח מקבל אחריות מלאה

כיצד נבצע הרחקת יונים בגבעתיים ?

הרחקת יונים בגבעתיים מתבצעת באופן שלא יאפשר ליונה להגיע אל המקום הספציפי שתרצו. ברגע שהיונים מבינות כי אדן החלון
שלכם, צמרת העץ הסמוכה לבניין שלכם או מסתור הכביסה שלכם הוא לא מקום מוגן עבורן לקינון הם ילכו לחפש מקום אחר.

על ידי התקנת דוקרנים או התקנת רשת נגד יונים תמנע את נחיתתן וקינונן במקום.

התקנת דוקרנים ליונים בגבעתיים

דוקרנים במקומות שמועדים לפורענות מונעים את נחיתתם של היונים וזה פתרון זול, יעיל ונוח מומלץ.

התקנת רשת ליונים בגבעתיים

הרשת מהווה מחסום פיזי שמונע את כניסתם לאזור ספציפי שתבחרו.

התקנת חוטי רטט ליונים בגבעתיים

חוטי רטט ליונים בגבעתיים מונעים את תחושת היציבות שדרושים להם לנחיתה ובכך מונעים את נחיתתם.

התקנת פסי דריכה ליונים בגבעתיים

התקנה פסי דריכה חשמליים ליונים בגבעתיים שמורכב מחוטים מחוברים לזרם חשמלי נמוך שמחשמל קלות יונה, גורם לה תחושה לא נעימה והיא בורחת.

התקנת דחלילים ליונים בגבעתיים

הדחליל אמור להפחיד אותם. קיימים גם כאלה משמיעים קולות . בדרך כלל משתמשים בדחלילים של עורבים או ינשופים שנמצא שהם הכי יעילים.

אמנת השירות שלנו

איציק מרחיק יונים באזור גבעתיים מאמין שאמינות, שירותיות ומקצועיות קודמים לכל.
אנו משתמשים בציוד ומוצרים איכותיים להרחקת יונים על מנת שהתוצאות יושגו לטווח ארוך.
צער בעלי חיים – הטבע חשוב לנו ואין לנו כוונה לפגוע בו ולכן, אנו נוקטים בשיטות שלא הורגות או פוצעות את היונים אלא רק מרחיקות אותם.
איציק מרחיק יונים בגבעתיים ובכל אזור המרכז נותן ייעוץ איכותי ומקצועי מבעלי ניסיון עבודה איכותית ויעילה התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת היונים.
אחריות מלאה על העבודה והמלצות של לקוחות שמעבירים את שמנו הטוב גם מפה לאוזן .

הרחקת יונים בבתים פרטיים בגבעתיים

המטרה העיקרית שלנו היא סילוק היונים ולא פגיעה בהן, ולשם כך יספיקו משטחים של פלסטיק דוקרני או רשתות ליונים. הרחקת יונים בבתים פרטיים בגבעתיים בלי לנקוט אמצעים שעלולים לפגוע ביונה המסכנה.

הרחקת יונים בבניינים בגבעתיים

בבניינים גבוהים רבי קומות מומלץ בעיקר להשתמש בדוקרנים ולהתקין אותם על אדן החלון ובגגות הבניינים.
כאשר מדובר בצמרות עצים הנמצאים בסמוך לחלונות של בנייני מגורים ניתן להתקין רשת יונים בין בנין אחד לשני ולחסום את המעבר שלהן.
איציק הרחקת יונים הינו מרחיק יונים ותיק ומנוסה המתמחה בשירותי הרחקת יונים בגבעתיים ובאזור המרכז בעל תודעת שירות, מבצע את העבודה באופן מקצועי ובאדיבות תוך שמירה על הטבע והנוף לשביעות רצון ודרישות הלקוח.
אם אתם זקוקים לשירותים אלו אנא צרו עמנו קשר בהקדם בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מחיר הרחקת יונים בגבעתיים

רבים שואלים לגבי מחירי הרחקת יונים בגבעתיים –
הגעתם למקום הנכון – פנו אלינו – בררו אצלנו ובדקו – הרחקת יונים מחירים בגבעתיים– כשתדברו עם איציקהרחקת יונים תוכלו להתרשם מאיש מקצוע מנוסה ברמה הגבוהה ביותר, תקבלו ייעוץ והצעות מחיר, כך תבחרו ותבדקו מרחיק יונים מחירים שמתאים לכם מכל הבחינות