הרחקת יונים ממסתורי כביסה

אנשים רבים שואלים אותי בתור מרחיק יונים ממסתורי כביסה וגם את עצמם – איך מרחיקים יונים ממסתור כביסה ? שאלה זו של מה הדרך נכונה של הרחקת יונים ממסתורי כביסה מעסיקה גם לא מעט וועדי בתים.

ניתן להרחיק יונים ממסתור כביסה בעזרת רשת, ויש כמה סוגים של רשתות על כך יכול להעיד – מרחיק יונים מנוסה – פנו אלינו עוד היום ונפתור לכם את הבעיה.

החל מ 99 שקל בלבד

הרחקת יונים ממסתורי כביסה היא עניין למומחים שידאגו להרחיק את הינים ממסתורי הכביסה שלכם לצמיתות.

נתקלתם בקו יונים – פינוי קן יונים היא עבודה למומחים שידאגו למנוע בעיות אקולוגיות.

הרחקת יונים ממסתור כביסה

אם נמאס לכם למצוא צואת יונים על הכביסה שהתייבשה דעו כי הרחקת יונים ממסתור כביסה היא דבר שאסור לוותר עליו, ובעזרת השירות של איציק הרחקת יונים תוכלו לקבל את השירות הזה במחיר הזול ביותר שיש.

איציק הרחקת יונים ממסתור כביסה – כי איציק מרחיק יונים הינה חברה מקצועית בעלת למעלה מ 23 שנות ניסיון בתחום הרחקת יונים.
(דור שלישי של מדבירם מוסמכים). מביאים לכם את השיטות הטובות והיעילות ביותר לביצוע הרחקת יונים ממסתור כביסה.

מרחיק יונים ממסתורי כביסה

לכל רשת אשר מרחיק יונים ממסתורי כביסה יציע לכם יש יתרונות וחסרונות משלה, ולפניכם הסבר אודותיהם וקנה מידה של מחיר למקרה שתרכשו אותן באופן עצמאי:

· הרחקת יונים ממסתור כביסה באמצעות רשת נגד יונים מפלסטיק – זוהי רשת שקופה שעשויה מפלסטיק ושמש עם הזמן, עלולה לפגום בחוזק שלה ומחירה יחסית זול.
· הרחקת יונים ממסתור כביסה בעזרת רשת מפוליאתילן – זוהי רשת שמצופה בחומר שמגן עליה מפני קרינת השמש, מעט יקרה יותר אך עמידה יותר בתנאי מזג האוויר ומומלצת.
· הרחקת יונים ממסתור כביסה בעזרת רשת חבלים – כשמבצעים הרחקת יונים ממסתורי כביסה פורסים את הרשת לכל אורך הבניין בצד של מרפסות הכביסה.

פריסת הרשת נגד יונים במסתורי כביסה

מרחיק יונים לעיתים צריך לעשות שימוש בציוד סנפלינג מיוחד כשהפריסה נעשית באזור גבוה שאין אליו גישה אחרת.
עבור ביצוע פריסת רשתות בסנפלינג נדרשת תוספת תשלום.

למה היונים מקננים במסתורי כביסה

עבור היונים – הכניסה אל מיסתור כביסה פתוחה ומזמינה, המקום נסתר ומוגן מפני פגעי מזג האוויר וטורפים למיניהם, לפעמים נמצא שם מנוע מזגן שניתן לקנן או להתמקם עליו, לעיתים ישנם מדפים נוחים, ארון כביסה ובני אדם כמעט ולא נכנסים לשם.
היונים שמקננות במסתורי הכביסה גורמות להצטברות לכלוך, רעש, לשלשת יונים ומקום נוכחות קרציוני יונים שעוקצות בני אדם .
הרחקת יונים ממסתורי כביסה בבתים משותפים נעשית על ידי פרסת רשת לאורך כל הבניין.
מומלץ לטפל בבעיה מהר ככל האפשר כדי למנוע את החמרת המצב.

אופן התקנת הרשת במסתור כביסה

התקנה מקצועית של רשת נגד יונים במסתורי כביסה נעשית באופן הבא – קודחים ומתקינים ווי פלדה מגולוונים בקירות של המסתור כביסה , על הווים תולים את הרשת לפי המידה של פתח המסתור. משחילים כבל פלדה בין חורי הרשת , מותחים את הכבל והרשת נצמדת לתקרה , לרצפה ולקירות המסתור כביסה.


אל תתנו ליונים להשתלט לכם על המסתורי כביסה . 

יתכן ומסתורי הכביסה שלכם לא מתוחזקת טוב או שהנוכחות שלכם באזור מסתורי הכביסה לא גבוהה והיונים מוצאות את המקום נוח לקינון. נשמח לסייע לכם בגירוש היונים כדי שתוכלו ליהנות ממרפסת ללא נוכחות יונים או השאריות שהן משאירות – לשלשת , פסולת וכינמת .

אם אתם מעוניינים להרחיק את היונים ממסתורי הכביסה שלכם לתמיד, לא כל פתרון הוא יעיל לטווח הארוך. בשביל למצוא את השיטה הטובה ביותר פנו אלינו ונסייע לכם.

איציק הרחקת יונים ממסתורי כביסה