כיצד מגרשים יונים באופן יעיל ?

בכל בוקר ליד החלון שלכם מתאספות יונים הומות ומפריעים את מנוחתכם, כשתראו את הלשלשת , שאריות מזון ונוצות שהן משאירות אחריהן, זה ירגיז אותכם ותתחילו לחשוב איך להזמין במהרה איש מקצוע לביצוע גירוש יונים לפני שהבית שלכם לא יהפוך לבית שלהן. איציק – גירוש יונים , יגרש את הציפורים לפני שיעבירו לכם מחלה זיהומית כלשהי, הרחקת יונים במחיר זול במיוחד.

גירוש יונים במחיר מבצע שאסור לפספס!
שירות מהיר ומקצועי
שימוש באמצעים חדשניים וירוקים
ביצוע גירוש יונים כולל טיפול מונע

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 050-7635319

√ רשתות לגירוש יונים לפריסה בין בניינים גבוהים על חוטי ועמודי חשמל, עמודי תאורה, מתחמי כביסה שונים ועוד. בהתאם למיקום שבו הן מתיישבות לדוגמה במסתורי כביסה – גירוש יונים כדאי להתקין רשת מסוג כלשהו על מנת לחסוך את המעבר למקום. תוכלו להשתמש ברשתות חוטים, פלסטיק או חומרים אחרים.

√ דוקרנים לגירוש יונים – הסוגים הנפוצים ביותר של דוקרנים הינם דוקרני פלסטיק, דוקרני פח ודוקרני נירוסטה. אם מדובר אצלכם בכמה יונים שהתכוננו לקנן על המזגן, לסילוק יונים ממנוע מזגן תשתמשו בדוקרים פשוטים וזולים יותר.
יונים על אדן החלון – אם לדוגמה יונים התיישבו על אדן החלון שלכם לגירוש יונים מאדן החלון תוכלו להתקין שם דוקרנים שיגרמו לכך שהנחיתה של היונים לא תוכל להתבצע.

√ גירוש יונים מגג רעפים בעזרת רשת פוליאטילן או רשת שקופה – הרחקת יונים מסוג זה צריכה להתבצע על ידי מגרש יונים מומלץ משום שהיא מצריכה שימוש בציוד סנפלינג וידע מקצועי בתחום. אם אתם מייחסים חשיבות גבוהה למראה האסתטי של הבית שלכם, רוב הסיכויים כי תבחרו להתקין אצלכם רשת שקופה, אך במקרה של גירוש יונים ממבני תעשייה נעדיף להשתמש ברשת פוליאטילן שהינה עמידה וחזקה יותר ולא מושפעת מקרני השמש.

√ גירוש יונים בעזרת דחליל בצורת ציפור טרף לפעמים יש גם כאלה שמשמיעים קולות של ציפורי טרף – הפתרון הזול לסילוק יונים הוא הצבת דחליל. יש דחלילי עורבים, ינשופים וכדומה אותם נציב באזור שקרוב למקום הקינון של היונים.

√ מגרש יונים אלקטרוני אולטראסוני – פועל בעזרת גלי קול, מפיץ אור. זה נחשב לשיטת סילוק יונים ירוקה ומסלק את הציפורים ללא נזק כלל וכלל, וזאת אפילו במקרה של שוק חשמלי קל שהן חוות.

√ גירוש יונים באמצעות פסי דריכה חשמליים – פסי דריכה חשמליים עם חשמל בזרם נמוך שלא יפגעו ביונים אבל יגרמו להן להרגיש לא בנוח לנחות שם.

זקוקים לקבלת שירות של גירוש יונים – כזה שידאג לפתרון המהיר, במחיר הנמוך ופתרון לטווח ארוך, אז פנו אל איציק – מרחיק יונים מסלק יונים באופן מקצועי בלי לפגוע בהם חלילה, עבודת גירוש יונים לצמיתות שנעשית בידי בעל מקצוע מנוסה ולא תתאכזבו.