איך לוכד יונים מבצע לכידת יונים ?

לכידת יונים מתבצעת באמצעות מלכודת יונים, בנוסף, מבצעים פעולת הרחקת יונים מהבית ואחר כך נקיטה באמצעים שיבטיחו שהן לא יחזרו יותר – זו השיטה המקובלת והמומלצת ביותר, והיא עובדת בדרך הזאת: לוכד יונים מקצועי משתמש באמצעים מיוחדים לצורך לכידת יונים. אמצעים כמו מלכודת יונים – מעין כלוב גדול שעשוי מרשת ברזל, שבתוכו מים ופתיונות אוכל ליונה. המלכודת היא חד כיוונית, כלומר היונה יכולה להיכנס אליה אך לא לצאת, וכך היא נלכדת בפנים.

מלכודות יונים מוצבות במקומות מהם רוצים להרחיק אותן – כך למשל אם יש בעיית כניסת יונים למרפסת או דרך חלונות הבית, באמצעות הצבת המלכודת באזור אפשר לבצע לכידת יונים שחדרו דרך החלון למקרים בהם הבעיה באזור גג הבית או הבניין, ניתן לעשות לכידת יונים מהגג באמצעות הנחת המלכודת בגג.

לוכד יונים אמין

זמן קצר לאחר הנחת המלכודת היונים מתקבצות לידן וזמן קצר אחר כך ימצאו בתוכה לכודות.
בשלב הזה אנחנו נדאג לקחת את המלכודת ולשחרר את היונים הרחק מביתכם.
התמודדות נכונה עם בעיית היונים, משלבים אמצעים שונים ובינהם התקנת רשתות אשר ימנעו את חזרת היונים. אצלנו תוכלו לקבל את כל השירות –של לכידת ושימוש באמצעים אחרים להרחקתן ומניעת חזרתן.

אם גם אתם סובלים מהיונים, חשוב שתדעו שאפשר לשים לזה סוף. התקשרו עכשיו לאיציק, המומחה בהרחקת יונים לוכד יונים בשיטות הומניות, כולל פינוי קן יונים עם גוזלים ושחרורם בטבע בנוסף על ניקוי וחיטוי סביבות הקן, כנסו עכשיו והזמינו לכידת יונים מהבית מהגינה מהיום להיום ונפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד.