הדברת חולדות

חולדות גורמת נזק רב לרכוש ונושאים איתם מחלות וחיידקים, חולדות מהוות מפגע תברואתי עם פוטנציאל גבוהה מאוד לגרימת בעיות וסיכונים מיותרים אותם מדביר חולדות יכול למנוע מראש. חולדות מתרבות במקומות שבהם תנאי המחיה נוחים להם כגון מזון ומקומות מסתור מאויבים במיוחד בסביבת בתים פרטיים ודירות מגורים, בעיקר כאשר לא מתבצעות פעולות יזומות של הדברת חולדות שתקטין את התפשטותם באזורים אלו.

הדברת חולדות

חולדות שמסתובבות בביוב ובפחי זבל מעלות את רף החרדה והפחד מהם וממחלות שהן עלולות להעביר. המצאותם של חולדות בסביבת בני אדם הינו מפגע תברואתי נשיכת חולדה זה דבר לא נעים ודורש התערבות רפואית. חולדות גם מזיקות לתשתיות מבנים. לוכד חולדות דואג להרחקתם ומאפשר לכם לחיות בשקט ובשלווה. 

מחפשים לוכד חולדות? הגעתם למובילים בתחום!
שירותי לוכד חולדות 24 שעות ביממה✅
לוכד חולדות מוסמך עם 100% תוצאות ואחריות בכתב על לכידת החולדה ✅
במחיר הטוב ביותר, עם ניסיון רב ובמקצועיות ללא פשרות ✅
חייגו עכשיו להזמנת שירות: 050-763-5319

לכידת חולדות

לוכד עכברים
לכידת חולדה בחנות

לכידת חולדה דורשת תחילה בדיקה של השטח על מנת לדעת היכן היא נוהגת להסתתר. מימדיה וגמישותה מאפשרים לה להתחמק ולחדור דרך חרכים קטנים במהירות ובזריזות.

חשוב לבחור מדביר חולדות בעל רישיון.
הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי ומבטיח תוצאות טובות. אם אתם רוצים להתפטר מחולדות הזמינו איש מקצוע מורשה.


לכידת חולדה בחדר – חולדה שנמצאת בחדר יכול להסתתר בין הבגדים או בתוך מגירות בארונות וקשה למצוא אותם, לכשנמצא אותו נוכל לתפוס אותה בעזרת כפפה או בעזרת מכשיר מיועד ללכידת חולדות.
לכידת חולדה במטבח – חולדות מעדיפות לשהות באזורים בהם נמצא המזון – במזווה או במטבח, אם לא נאתר את מקום המצאות החולדה נשאיר מלכודות ותוך זמן קצר נלכוד אותה.

מדביר חולדות

המצאות של חולדה אחד בבית מעיד על קיום של מושבת חולדות קרובה לאזור שבו מצאנו אותה. לכן, הטיפול בחולדות שתפסתם עדיין לא מבטיח לכם שלא תתקלו בעוד חולדות בעתיד. רק לוכד חולדות מקצועי ידע להכחיד את התופעה לתמיד.
הדברת חולדות : איציק – מדביר חולדות במגוון שיטות ופתרונות, הכוללות גם מלכודות הומניות, מלכודות קפיץ, מלכודות רשת ורעלים מורשים להדברת חולדות .
הדברת חולדות ללקוחות בעסקי המזון מתבצעת על בסיס תחזוקה קבועה.
פינוי מלכודת חולדות – דבר לא נעים, על אחת כמה וכמה פינוי גופות של חולדות אשר הורעלו מהרעל שפיזרתם. רעל חולדות שבו משתמשים מדבירי חולדות עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ולכן, זוהי אלטרנטיבה שמשתמשים בה רק בעדיפות אחרונה ומחוסר ברירה.

פגיעת חולדות בתשתיות

הנושא של פגיעה של חולדות בתשתיות מציק לאנשים רבים – חולדות ידועות בנזק שיוצרים לתשתיות מבנים. הם נכנסות לכל מקום ומכרסמים כמעט כל מה שעומד בדרכן – חוטי חשמל, צינורות גז, צינורות מים וצינורות תקשורת. על מנת להגן על התשתיות מומלץ לבצע הדברה נגד חולדות ובכך נמנע נזקים עתידיים.