מדביר מכרסמים

אנו מרכזים במקום אחד את כל שיטות הטיפול עבור הדברת מכרסמים , חולדות, עכברים, חפרפרת וכל יתר סוגי המכרסמים. מדביר מכרסמים עם תוצאות יעילות של הדברת מזיקים  ופתרון ראוי מושגות רק על ידי לוכד מכרסמים שמתמחה בסוג המכרסמים הספציפי אותו רוצים להדביר.

הדברת מכרסמים

מכרסמים כגון עכברים וחולדות שמסתובבים בביוב ובפחי זבל מעלים את רף החרדה והפחד מהם וממחלות שהן עלולות להעביר. הימצאותם של עכברים בסביבת בני אדם הינו מפגע תברואתי נשיכת ממכרסם כמו עכבר או חולדה זה דבר לא נעים ודורש התערבות רפואית. מכרסמים גם מזיקים לתשתיות מבנים. לוכד מכרסמים דואג להרחקתם ומאפשר לכם לחיות בשקט ובשלווה. 

מחפשים לוכד מכרסמים? הגעתם למובילים בתחום!
שירותי לוכד מכרסמים 24 שעות ביממה✅
לוכד מכרסמים מוסמך עם 100% תוצאות ואחריות בכתב על לכידת המכרסם ✅
במחיר הטוב ביותר, עם ניסיון רב ובמקצועיות ללא פשרות ✅
חייגו עכשיו להזמנת שירות: 050-763-5319

לכידת מכרסמים

לוכד עכברים
לכידת מכרסמים בחנות

לכידת מכרסמים כמו עכברים או חולדות דורשת תחילה בדיקה של השטח על מנת לדעת היכן המכרסם נוהג להסתתר. מימדיו הקטנים וגמישותו מאפשרים לו להתחמק ולחדור דרך חרכים קטנים במהירות ובזריזות.

חשוב לבחור מדביר מכרסמים בעל רישיון.
הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי ומבטיח תוצאות טובות. אם אתם רוצים להתפטר ממכרסמים הזמינו איש מקצוע מורשה.


לכידת מכרסם בחדר – מכרסם שנמצא בחדר יכול להסתתר בין הבגדים או בתוך מגירות בארונות וקשה למצוא אותם, לכשנמצא אותו נוכל לתפוס אותו בעזרת כפפה או בעזרת מכשיר מיועד ללכידת מכרסמים – עכברים או חולדות.
לכידת מכרסמים במטבח – המכרסמים מעדיפים לשהות באזורים בהם נמצא המזון – במזווה או במטבח, אם לא נאתר את מקום המצאות המכרסם נשאיר מלכודות ותוך זמן קצר נלכוד אותו.

מדביר מכרסמים

המצאות של מכרסם אחד בבית מעיד על קיום של מושבת מכרסמים קרובה לאזור שבו מצאנו אותו. לכן, הטיפול בעכברים שתפסתם עדיין לא מבטיח לכם שלא תתקלו בעוד מכרסמים בעתיד. רק לוכד עכברים מקצועי ידע להכחיד את התופעה לתמיד.
הדברת עכברים: איציק – מדביר מכרסמים במגוון שיטות ופתרונות, הכוללות גם מלכודות הומניות, מלכודות קפיץ, מלכודות רשת ורעלים מורשים להדברת מכרסמים .
הדברת מכרסמים ללקוחות בעסקי המזון מתבצעת על בסיס תחזוקה קבועה.
פינוי מלכודת מכרסמים – דבר לא נעים, על אחת כמה וכמה פינוי גופות של עכברים אשר הורעלו מהרעל שפיזרתם. רעל מכרסמים שבו משתמשים מדבירי מכרסמים עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ולכן, זוהי אלטרנטיבה שמשתמשים בה רק בעדיפות אחרונה ומחוסר ברירה.

פגיעת מכרסמים בתשתיות

הנושא של פגיעת מכרסמים בתשתיות מציק לאנשים רבים – מכרסמים ידועים בנזק שיוצרים לתשתיות מבנים. הם נכנסים לכל מקום ומכרסמים כמעט כל מה שעומד בדרכם – חוטי חשמל, צינורות גז, צינורות מים וצינורות תקשורת. על מנת להגן על התשתיות מומלץ לבצע הדברת מכרסמים ובכך נמנע נזקים עתידיים.