הדברת עכברים

עכברים מתרבים במקומות שבהם תנאי המחיה נוחים להם כגון מזון ומקומות מסתור מאויבים במיוחד בסביבת בתים פרטיים ודירות מגורים, בעיקר כאשר לא מתבצעות פעולות יזומות של הדברת עכברים שתקטין את התפשטותם באזורים אלו..
לוכד עכברים יאתר אותם, יקבע את הכמות שלהם ויחליט אם ללכוד אותם במלכודות או לבצע הדברה.

הדברת עכברים

עכברים שמסתובבים בביוב ובפחי זבל מעלים את רף החרדה והפחד מהם וממחלות שהן עלולות להעביר. המצאותם של עכברים בסביבת בני אדם הינו מפגע תברואתי נשיכת מעכבר זה דבר לא נעים ודורש התערבות רפואית. עכברים גם מזיקים לתשתיות מבנים. לוכד עכברים עוסק בתחום הדברת מזיקים – דואג להרחקתם ומאפשר לכם לחיות בשקט ובשלווה. 

מחפשים לוכד עכברים? הגעתם למובילים בתחום!
שירותי לוכד עכברים 24 שעות ביממה✅
לוכד עכברים מוסמך עם 100% תוצאות ואחריות בכתב על לכידת העכבר ✅
במחיר הטוב ביותר, עם ניסיון רב ובמקצועיות ללא פשרות ✅
חייגו עכשיו להזמנת שירות:

054-8701424

לכידת עכברים

לוכד עכברים
לכידת עכבר בחנות

לכידת עכבר דורשת תחילה בדיקה של השטח על מנת לדעת היכן הוא נוהג להסתתר. מימדיו הקטנים וגמישותו מאפשרים לו להתחמק ולחדור דרך חרכים קטנים במהירות ובזריזות.

חשוב לבחור מדביר עכברים בעל רישיון.
הרישיון לעסוק מקצוע זה מעניק שקט נפשי ומבטיח תוצאות טובות. אם אתם רוצים להתפטר מעכברים הזמינו איש מקצוע מורשה.


לכידת עכבר בחדר

עכבר שנמצא בחדר יכול להסתתר בין הבגדים או בתוך מגירות בארונות וקשה למצוא אותם, לכשנמצא אותו נוכל לתפוס אותו בעזרת כפפה או בעזרת מכשיר מיועד ללכידת עכברים או חולדות.
לכידת עכבר במטבח – עכברים מעדיפים לשהות באזורים בהם נמצא המזון – במזווה או במטבח, אם לא נאתר את מקום המצאות העכבר נשאיר מלכודות ותוך זמן קצר נלכוד אותו.

מדביר עכברים

המצאות של עכבר אחד בבית מעיד על קיום של מושבת עכברים קרובה לאזור שבו מצאנו אותו. לכן, הטיפול בעכברים שתפסתם עדיין לא מבטיח לכם שלא תתקלו בעוד עכברים בעתיד. רק לוכד עכברים מקצועי ידע להכחיד את התופעה לתמיד.
הדברת עכברים: איציק – מדביר עכברים במגוון שיטות ופתרונות, הכוללות גם מלכודות הומניות, מלכודות קפיץ, מלכודות רשת ורעלים מורשים להדברת עכברים .
הדברת עכברים ללקוחות בעסקי המזון מתבצעת על בסיס תחזוקה קבועה.
פינוי מלכודת עכברים – דבר לא נעים, על אחת כמה וכמה פינוי גופות של עכברים אשר הורעלו מהרעל שפיזרתם. רעל עכברים שבו משתמשים מדבירי עכברים עלול להיות מסוכן גם עבור חיות אחרות ולכן, זוהי אלטרנטיבה שמשתמשים בה רק בעדיפות אחרונה ומחוסר ברירה.

פגיעת עכברים בתשתיות

הנושא של פגיעה של עכברים בתשתיות מציק לאנשים רבים – עכברים ידועים בנזק שיוצרים לתשתיות מבנים. הם נכנסים לכל מקום ומכרסמים כמעט כל מה שעומד בדרכם – חוטי חשמל, צינורות גז, צינורות מים וצינורות תקשורת. על מנת להגן על התשתיות מומלץ לבצע הדברת עכברים ובכך נמנע נזקים עתידיים.