הרחקת יונים בבאר יעקב

גרים בבאר יעקב והיונים החליטו להשתלט את הבית שלכם? אל דאגה, איציק מרחיק יונים בבאר יעקב מומחה בתחום הרחקת יונים יכול לעזור לכם!
מבצעים הרחקת יונים בבאר יעקב בשיטות המקדמות ביותר, אנו יודעים להבטיח ולהתחייב בכתב לתקופה ארוכה מאוד כי היונים לא יחזרו לבית, אנחנו אחת החברות הוותיקות במרכז ומתחייבים בכתב על הצלחה בהרחקת היונים, זה בגלל הידע הרב והניסיון שצברנו בתחום, אנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את זה בצורה הנכונה והטובה ביותר.

מאחר ויונים מהוות מטרד – מרעישות ומעבירות עמן מחלות, כינים וקרדיות הנישאות על גופן ואיננו רוצים בקרבתן, הרחקת יונים בבאר יעקב הינו צורך חיוני.
גירוש יונים בלבד לא יעזור היות והן יחזרו חזרה לאותו מקום והפתרון צריך להיות כזה שהן לא יוכלו להגיע לאותו מקום ולדאוג לאמצעים שימנעו את חזרתם בעתיד .

אם גם אתם סובלים מהיונים, חשוב שתדעו שאפשר לשים לזה סוף. התקשרו עכשיו לאיציק, המומחה בהרחקת יונים בבאר יעקב לוכד יונים בשיטות הומניות, כולל פינוי קן יונים עם גוזלים ושחרורם בטבע בנוסף על ניקוי וחיטוי סביבות הקן, כנסו עכשיו והזמינו לכידת יונים מהבית מהגינה מהיום להיום ונפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד.

לכידת יונים בבאר יעקב מתבצעת באמצעות מלכודת יונים, היונים נלקחים אל חיק הטבע ושם אנו משחררים אותן לחופשי.

√ רשתות נגד יונים בבאר יעקב לפריסה בין בניינים גבוהים על חוטי ועמודי חשמל, עמודי תאורה, מתחמי כביסה שונים ועוד. בהתאם למיקום שבו הן מתיישבות לדוגמה במסתורי כביסה – לסילוק יונים כדאי להתקין רשת מסוג כלשהו על מנת לחסוך את המעבר למקום. תוכלו להשתמש ברשתות חוטים, פלסטיק או חומרים אחרים.

√ דוקרנים לסילוק יונים בבאר יעקב – הסוגים הנפוצים ביותר של דוקרנים הינם דוקרני פלסטיק, דוקרני פח ודוקרני נירוסטה. אם מדובר אצלכם בכמה יונים שהתכוננו לקנן על המזגן, לסילוק יונים ממנוע מזגן תשתמשו בדוקרים פשוטים וזולים יותר.
יונים על אדן החלון – אם לדוגמה יונים התיישבו על אדן החלון שלכם לסילוק יונים מאדן החלון תוכלו להתקין שם דוקרנים שיגרמו לכך שהנחיתה של היונים תהיה לא נוחה/נעימה.

√ גירוש יונים מגג רעפים בבאר יעקב בעזרת רשת פוליטילן או רשת שקופה – הרחקת יונים מסוג זה צריכה להתבצע על ידי מגרש יונים מומלץ משום שהיא מצריכה שימוש בציוד סנפלינג וידע מקצועי בתחום. אם אתם מייחסים חשיבות גבוהה למראה האסתטי של הבית שלכם, רוב הסיכויים כי תבחרו להתקין אצכם רשת שקופה, אך במקרה של גירוש יונים ממבני תעשייה נעדיף להשתמש ברשת פוליטילן שהינה עמידה וחזקה יותר ולא מושפעת מקרני השמש.

√ דחליל נגד יונים בבאר יעקב בצורת ציפור טרף לפעמים יש גם כאלה שמשמיעים קולות של ציפורי טרף – הפתרון הזול לסילוק יונים הוא הצבת דחליל. יש דחלילי עורבים, ינשופים וכדומה אותם נציב באזור שקרוב למקום הקינון של היונים.
√ מגרש יונים אלקטרוני אולטראסוני בבאר יעקב – פועל בעזרת גלי קול, מפיץ אור. זה נחשב לשיטת סילוק יונים ירוקה ומסלק את הציפורים ללא נזק כלל וכלל, וזאת אפילו במקרה של שוק חשמלי קל שהן חוות.

√ סילוק יונים באמצעות פסי דריכה חשמליים בבאר יעקב – פסי דריכה חשמליים עם חשמל בזרם נמוך שלא יפגעו ביונים אבל יגרמו להן להרגיש לא בנוח לנחות שם.