הדברת כיני יונים

אם התחלתם לסבול מעקיצות – יתכן שזה מגיע הישר כתוצאה של כיני יונים שעוקצות אותך ולא נותרה ברירה אלא לבצע הדברת כיני יונים בהקדם האפשרי.
לא כל עקיצה מגיעה מיתושים או פשפשים.

אנשים לא מודעים לפתרון הבעיה שנעוצה ביונים ושיש צורך לבצע הדברת כיני יונים בעונות האביב והקיץ, איציק הרחקת יונים מדביר מוסמך עוסקים בתחום של הדברת קרציון העופות כבר במשך שנים רבות, ונוהגים להשתמש אך ורק בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. בנוסף, אנו יודעים שהפיתרון הטוב ביותר הוא מניעה, ועל כן נעזור לכם גם למנוע את הבעיה הזו בעתיד כך שהכינים לא יחזרו להציק לכם לעולם.

ריסוס כיני יונים

מבקשים לבצע ריסוס כיני יונים ? עם איציק הדברות פותרים את הבעיה של כל סוגי הכינים וכיני היונים, ריסוס כיני יונים מקצועי עם אמצעים ירוקים ידידותיים לסביבה וחומרים נטולי ריח וכימיקלים, חשוב מאוד גם לנקות לאחר ריסוס כיני יונים – ריסוס כיני יונים בידי מדביר מורשה כולל איתור ופינוי הקן וסילוק היונים – ריסוס נגד כיני יונים !
אחרי שסילקנו את מקור הבעיה, ננקה את האזור מכיני יונים בעזרת חומר ריסוס נגד כיני יונים או בעזרת טיפול טבעי.
ריסוס והדברת כיני יונים עם תרסיס נגד כיני יונים.

אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ובכל יום בשבוע, ומטפלים בבניינים לוועדי בתים, מנהלי אחזקה של בתים בבתים פרטיים וכן במוסדות ובתי עסק במחירים זולים ומשתלמים.

הדברה של כיני יונים (טפילי עופות)
הדברת קרציונים החל מ-99 ש"ח
טיפול בכיני יונים לצמיתות
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה

שיטות לביצוע הדברת כיני יונים

בשלב ראשון: סילוק של המקור הראשוני (יונים, קיני יונים ומקום אליו הן יכולות לחזור בעתיד, משום שזה בטבע שלהן, לחזור למקום בו הן כבר קיננו או גדלו).
בשלב שני: ניקוי איזור נגוע באמצעות ריסוס פירטרואיד. אנשים רבים מעדיפים להימנע מביצוע כיני יונים בהדברה, ואכן, במקרים מסוימים מספיק ליצור עבור הכינים סביבה שלא מתאימה למחייה שלהם, באמצעות אוורור של המקום והורדת הלחות. חשוב מאוד לשלב את כל הפעולות למיגור הכינים למניעה של חזרת היונים, באמצעות דוקרנים, סורגים.

בנוסף, חשוב מאוד לשמור על הבית ללא רטיבויות ואזורים לחים, משום כינים של יונים שורדים בתנאי רטיבות, ואז שוב להתחיל לעקוץ אתכם ואת בני המשפחה.