הרחקת יונים

הרחקת יונים

הרחקת יונים בצורה טובה ולטווח ארוך עם אבי הרחקת יונים – מקצוען, וותיק ומנוסה. היונים התנחלו במקום במקום שמפריע ומהווה מפגע תברואתי? עצרו את המטרד ומנעו התפתחות שתפגע לכם באיכות החיים ובבריאות.

מידע מקיף על שיטות הרחקת יונים ובעלי כנף גם בשיטת "עשה זאת בעצמך".
מכירה והתקנת מוצרים להרחקת יונים, רשתות, דוקרנים ועוד, פריסת רשתות יונים שקופות לחללי חוץ למרפסות שירות ובמרפסת אצל אבי הרחקת יונים,

אמנם אצלנו המחיר אטרקטיבי אבל לקוחותנו מגיעים אלינו בזכות האמינות, היושרה, המקצועיות והניסיון הרב שצברנו בהתקנת רשתות נגד יונים, התקנת דוקרנים נגד יונים ובמוצרים איכותיים נלווים המציעים פתרונות שונים להרחקת יונים.

הזעיקו אותנו כדי שנבצע הברחת יונים אם באמצעות הפחדה והרתעה, סילוק הקינים, ניקוי מקום השהייה שלהן ויצירת חסמים שימנעו מהם לחזור כמו רשתות ודוקרנים או באמצעים אלקטרונים תוך תחושת חמלה כלפי בעלי כנף ומבלי להרע להם אלא רק לגרום להם להתגורר הרחק מהבית שלכם.

אבי הדברות

מרחיק יונים זמין 24 שעות ביממה

מרחיק יונים מקצועי במחירים ללא תחרות החל מ 99 שקלים!

הרחקה בטוחה לצמיתות המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה

100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית היונים.

אנו זמינים וניתן להזמין אותנו בכל זמן.

מקומות נפוצים מהם יש צורך לבצע הרחקת יונים

בין בניינים גבוהים – בין הבניינים גבוהים, על חוטי ועמודי חשמל, עמודי תאורה, מתחמי כביסה שונים ועוד. בהתאם למיקום שבו הן נוחתות ניתן להשתמש בפתרון כמו רשתות נגד יונים.
על אדן החלון – אם לדוגמה אלה התיישבו על אדן החלון שלכם תוכלו להתקין שם דוקרנים שיגרמו לכך שהנחיתה של היונים תהיה לא נוחה/נעימה. ניתן להשתמש בפסי דריכה חשמליים עם חשמל בזרם נמוך שלא יפגעו ביונים אבל יגרמו להן להרגיש לא בנוח לנחות שם.

 

הרחקת יונים עם רשתות

השימוש ברשתות לצורך הרחקת יונים מבוסס על העובדה שהיונים לא יכולות לחדור לתחום שמתוחם באמצעות הרשת ולכן היונה עפה למקומות אחרים.
כשהיונה מנסה לעמוד או לנחות על הרשת – הרשת זזה ורוטטת, היונה מאבדת את יציבותה, נבהלת ובורחת.

הרחקת יונים עם דוקרנים

הדוקרנים ניצבים בצפיפות שלא מאפשרת נחיתה בינהם והשטח הקטן של השפיץ של הדוקרן לא מאפשר ליונה לעמוד עליו ולכן משיגים הרחקת יונים כאשר היונה עוברת למקומות אחרים.
הדוקרנים הטובים ביותר מורכבים מבסיס נירוסטה או פוליקרבונט עם חוטי נירוסטה קפיציים, כאשר יונה נוגעת בדוקרן, בשל הגמישות שלו, זה גורם לדוקרן לזוז ולחזור למקומו, התזוזה והרטט מפחידים את היונה והיא בורחת.

הדוקרנים מאד יעילים על אדני חלונות, על קצות הגג ועל מעקה של של מרפסת.

מחירם זול יחסית ויעילותם רבה.

הרחקת יונים עם דחלילים

מאחר ואויבם הגדול של היונים הם בעלי כנף אחרים ממשפחת הדורסים – נמצא שדחלילים בדמות עורבים או ינשופים אכן יעילים ויש אף ששכללו את הרעיון והוסיפו קולות המדמים קולות וקריאות של עורבים או ינשופים. דחליל עורב ליונים או דחליל ינשוף ליונים עושה עבודה מצוינת של הרחקת יונים ומצליח להפחיד ולהרחיק את היונים.

הרחקת יונים באמצעים אלקטרוניים

מכשיר הרחקת יונים אלקטרוני הנקראת שוקטייפ, מאפשר הרחקת יונים בעזרת שוק חשמלי קל.
בציוד יש סרט הדבקה שקוף אשר בתוכו מוטבעים פסי אלומיניום. סרט ההדבקה מחובר לחשמל בעוצמה נמוכה.
כאשר נוחתת היונה על סרט ההדבקה היא מקבלת זרם קל אשר גורם לה לאי נוחות ומרתיע אותה מלשוב למקום. 

הרחקת יונים עם סליל קפיצי

סליל קפיצי לצורך הרחקת יונים מהווה משטח בלתי יציב שלא מאפשר ליונים לעמוד עליו, נקרא גם הקפיץ מקפיץ והוא עשוי נירוסטה (אינו מחליד), עבר תהליכים מיוחדים לשימור צורה, גמישות וקפיציות.
ההתקנה אל המשטח עליהם מרכיבים נעשית בעזרת התופסנים.
סליל נגד יונים על אדני חלונות

הרחקת יונים בעזרת גלי קול

הרחקת יונים באמצעות מכשיר שמפיץ גלי קול – מכשיר אולטראסוני מרחיק ציפורים, יונים, עטלפים ועוד. פועל באמצעות גלי קול אולטרא סוני ותאורה. מכשיר אלקטרוני על קולי בטוח וקל להפעלה.
ידידותי לסביבה, ללא כימיקלים, אינו מוגן מים.

הרחקת יונים בעזרת פסי דריכה חשמליים

היונים והציפורים לא יקננו במקומות בהם מותקן פס הדריכה. הרחקת יונים מושגת כשיונה עומדת על הסרט היא סוגרת מעגל חשמלי אשר מעביר לה תחושה לא נעימה והיא עפה ואינה חוזרת יותר לאיזור. מערכת זו מאפשרת להרחיק יונים, מרחיק את היונים ע"י זרם חשמלי חלש, אינו פוגע ביונה והומאני

הרחקת יונים בעזרת נוזל ריסוס

הרחקת יונים מושגת באמצעות ריסוס של תרסיס דוחה יונים מפיק ריח בלתי נסבל עבור יונים ובעלי כנף בכלל אך אינו בלתי נעים עבור בני האדם