גרים בגוש דן וסובלים ממטרד של יונים. אז אם גם אתם סובלים מבעיית יונים ואתם מעוניינים בפתרון המהיר, במחיר הנמוך ופתרון לטווח ארוך, פנו אלינו – איציק מרחיק יונים ולא תתאכזבו.
אנו איציק הדברות – חברה שמספקת שירותי הרחקת יונים בגוש דן כמו הרחקת יונים בבת ים שמציעה מגוון פתרונות הרחקת יונים עם אנשי מקצוע שיודעים להרחיק יונים, בכל מקום, בכל תנאי שטח ובכל הדרכים. פנו אלינו .
מאחר ויונים מהוות מטרד ומעבירות עמן מחלות, כינים וקרדיות הנישאות על גופן ואיננו רוצים בקרבתן, הרחקתם של היונים בגוש דן הינו צורך חיוני. גירוש לא יעזור היות והן יחזרו חזרה לאותו מקום והפתרון צריך להיות כזה שהן לא יוכלו להגיע לאותו מקום ולדאוג לאמצעים שימנעו את חזרתם בעתיד

כיצד נבצע הרחקת יונים בגוש דן?
הרחקת היונים מתבצעת באופן שלא יאפשר ליונה להגיע אל המקום הספציפי שתרצו. ברגע שהיונים מבינות כי אדן החלון שלכם, צמרת העץ הסמוכה לבניין שלכם או מסתור הכביסה שלכם הוא לא מקום מוגן עבורן לקינון הם ילכו לחפש מקום אחר.
תושבים בעיר חולון יודעים שכשיש בעיה פונים אל מרחיק יונים שיבצע הרחקת יונים בחולון ועל ידי התקנת דוקרנים או התקנת רשת נגד יונים מקבלים מענה תמנע נחיתתן וקינונן של היונים במקום.

  • התקנת דוקרנים ליונים בגוש דן – הינו פתרון זול, יעיל ונוח מומלץ.
  • התקנת רשת ליונים בגוש דן – הרשת מהווה מחסום פיזי שמונע את כניסתם לאזור ספציפי שתבחרו.
  • התקנת חוטי רטט ליונים בגוש דן – התקנה של חוטים מחוברים לזרם חשמלי נמוך שמחשמל קלות יונה, גורם לה תחושה לא נעימה והיא בורחת.
  • התקנת דחלילים להרחקת יונים בגוש דן – הדחליל אמור להפחיד אותם. קיימים גם כאלה משמיעים קולות.

אמנת השירות שלנו
איציק מרחיק יונים באזור גוש דן מאמין שאמינות, שירותיות ומקצועיות קודמים לכל.
אנו משתמשים בציוד ומוצרים איכותיים להרחקת יונים על מנת שהתוצאות יושגו לטווח ארוך.
צער בעלי חיים – הטבע חשוב לנו ואין לנו כוונה לפגוע בו ולכן, אנו נוקטים בשיטות שלא הורגות או פוצעות את היונים אלא רק מרחיקות אותם.
איציק מרחיק יונים בגוש דן נותן ייעוץ איכותי ומקצועי הרחקת יונים ברמת אביב בביצוע של בעלי ניסיון עבודה איכותית ויעילה התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת היונים.
אחריות מלאה על העבודה והמלצות של לקוחות שמעבירים את שמנו הטוב גם מפה לאוזן .

הרחקת יונים בבניינים רבי קומות בגוש דן
בבניינים גבוהים רבי קומות מומלץ בעיקר להשתמש בדוקרנים ולהתקין אותם על אדן החלון ובגגות הבניינים.
כאשר מדובר בצמרות עצים הנמצאים בסמוך לחלונות של בנייני מגורים כאשר רוצים לבצע הרחקת יונים בגבעת שמואל ניתן להתקין רשת יונים בין בנין אחד לשני ולחסום את המעבר שלהן.
איציק הרחקת יונים הינו מרחיק יונים ותיק ומנוסה המתמחה בשירותי הרחקת יונים בגוש דן ובאזור המרכז בעל תודעת שירות, מבצע את העבודה באופן מקצועי ובאדיבות תוך שמירה על הטבע והנוף לשביעות רצון ודרישות הלקוח.
אם אתם זקוקים לשירותים אלו אנא צרו עמנו קשר בהקדם בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מחיר הרחקת יונים בגוש דן
רבים שואלים לגבי מחירי הרחקת יונים בגוש דן לדוגמה מה מחיר הרחקת יונים ביפו או באזור אז הגעתם למקום הנכון – פנו אלינו – בררו אצלנו ובדקו – הרחקת יונים מחירים בגוש דן – כשתדברו עם איציק הרחקת יונים בעניין הרחקת יונים בתל אביב והאזור תוכלו לקבל סקירה על הגורמים שמשפיעים על מחיר הרחקת יונים תוך התחשבות במצבכם תקבלו מחירים נוחים ונמוכים יחסית למחירי השוק ותוכלו להתרשם מאיש מקצוע מנוסה ברמה הגבוהה ביותר, תקבלו ייעוץ והצעות מחיר, כך תבחרו ותבדקו מרחיק יונים מחירים שמתאים לכם מכל הבחינות.